Pokaż wyszukiwarkę
Wybierz język:

Transport na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu

8 listopada 2019 Transport na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu

Na przełomie grudnia i stycznia we Wrocławiu odbędzie się Europejskie Spotkanie Młodych, organizowane przez ekumeniczną wspólnotę Taizé. Wspólny przejazd autokarem z Warszawy do Wrocławia na to wydarzenie proponuje Taizé Warsaw. Polska Rada Ekumeniczna dołącza się do tej inicjatywy.

42. Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się od 28 grudnia do 1 stycznia. Po raz piąty będzie miało miejsce w Polsce, a po raz trzeci we Wrocławiu.

Z inicjatywy Taizé Warsaw z Warszawy zostanie zorganizowany transport autokarem na to spotkanie. Polska Rada Ekumeniczne dołącza się do tej inicjatywy. Poniżej zamieszczamy informacje organizacyjne na ten temat.

 

Ekumeniczny autokar z Warszawy na Europejskie Spotkanie Młodych
Wszyscy młodzi chrześcijanie – czujcie się zaproszeni!

 

Taizé Warsaw proponuje wspólny przejazd autokarem Raftrans z Warszawy na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu 2019/2010!

Termin: 28 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020

Formularz do zapisów: https://forms.gle/moSaSaxZdM3PVRf5A

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/3365531240153503

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych zaliczkami (poniżej)

Warunki:

  1. Wyjazd dla osób od 17 do 35 lat (wyjątki w przypadku osób powyżej 35 lat: są opiekunami grupy zorganizowanej pow. 10 osób – 1 opiekun na grupę / uzyskały zgodę lub zaproszenie organizatorów spotkania – czyli braci ze wspólnoty / zapisują się wyłącznie na przejazd autokarem bez uczestnictwa w programie spotkania jako pielgrzymi). Młodzi ludzie w wieku 16 lat mogą uczestniczyć w spotkaniu tylko z opiekunami w wieku 18–35 lat.
  2. Udział w kosztach:
  1. Deadline: bezzwrotna zaliczka w wysokości połowy kwoty – 56 zł do 18 listopada, całość do 25 listopada. W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłaty jak najszybciej. Zgłoszenia bez wpłat będą usuwane.
  2. Zapisując Cię na transport, rejestrujemy Cię też na spotkanie we Wrocławiu. Nie musisz zatem rejestrować się indywidualnie na spotkanie na stronie taize.fr. Jeśli jednak zapisujesz się indywidualnie – poinformuj nas (w formularzu)!

 

Proponowana suma 240 zł pokrywa koszty wyżywienia, przejazdów na miejscu, wynajęcia i wyposażenia miejsc spotkań, a także inne koszty organizacyjne. Nocleg u rodzin goszczących lub w miejscach zbiorowego zakwaterowania.

Informacje ze strony:

Wziąć udział w spotkaniu we Wrocławiu to znaczy…

Wolontariusze chcący pojechać do Wrocławia 26 grudnia, by móc pomagać jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, proszone są o wypełnienie drugiego formularza (dostępny na Facebooku w zakładce Wydarzenia)

 

Kontakt: