Pokaż wyszukiwarkę
Wybierz język:

Nowa pora emisji radiowej audycji ekumenicznej

4 września 2017

W związku z nową ramówką Polskiego Radia nastąpiła zmiana pory nadawania audycji ekumenicznej „Kościoły w Polsce i na świecie” w I programie Polskiego Radia. Od 9 września będzie emitowana w soboty o godz. 19:15. Pory pozostałych audycji ekumenicznych pozostają bez zmian.

Audycja „Kościoły w Polsce i na świecie” dotychczas była emitowana w radiowej Jedynce również w soboty, ale trzy godziny wcześniej – o godz. 16:15. W nowej ramówce została przesunięta na godz. 19:15. Nie zmieniły się natomiast godziny emisji audycji w programie II Polskiego Radia: „Pięć minut nad Biblią” (soboty, godz. 7:40) oraz retransmisji nabożeństw (wybrane niedziele o godz. 8:00 oraz święta po południu).

Audycje ekumeniczne w Polskim Radiu są przygotowywane we współpracy z Kościołami zrzeszonymi w Polskiej Radzie Ekumenicznej. Oprócz trzech wymienionych wyżej audycji w Polskim Radiu 24 w nocy z soboty na niedzielę o godz. 0:05 nadawany jest Kurier Ekumeniczny. Wszystkie audycje po emisji można odsłuchać na stronie internetowej www.polskieradio.pl/ekumenia.