Pokaż wyszukiwarkę
Wybierz język:

Inny adwent 2010

26 listopada 2010

Po raz kolejny rusza akcja „Inny adwent”, będąca częścią projektu „Prawdziwe święta”, zainicjowanej przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce. To propozycja refleksyjnego spędzenia czasu adwentu.

„Zachęcamy cię do tego, żebyś czas adwentu przeżył być może inaczej niż do tej pory. Tylko cztery tygodnie i aż cztery – ze sobą, z innymi, z Bogiem. Chcemy ci w tym towarzyszyć, wspierać cię i inspirować. Zapraszamy cię do codziennego studiowania tekstów biblijnych” – napisali na stronie internetowej akcji jej organizatorzy. Na czas adwentu zachęcają do indywidualnego studiowania Biblii i modlitwy, rozważań i studiów biblijnych w grupie, a także akcji odwiedzin wśród wybranych parafian.

Na stronie internetowej akcji można znaleźć materiały pomocne w uczestnictwie w tym projekcie. Są to m.in. sugerowane teksty biblijne do przestudiowania, rozważania, kazania, a także materiały do słuchania oraz pomysły na działanie w grupie i odwiedziny. Istnieje też możliwość dyskusji na forum internetowym.

Zobacz: www.innyadwent.pl