Strona główna > Galeria > 50 lat Memorandum Wschodniego

50 lat Memorandum Wschodniego

Konferencja „Na drodze pojednania. Upamiętnienie Wschodniego Memorandum Kościoła Ewangelickiego w Niemczech (Ostdenkschrift) z 1965 r.”, Warszawa, 12 marca 2015 r.
czytaj artykuł

fot. Michał Karski

Zobacz więcej

Warszawskie Ekumeniczne Święto Biblii 2009

Warszawskie Ekumeniczne Święto Biblii. Warszawa, Plac Zamkowy oraz kościół ewangelicko-augsburski… Czytaj więcej

Ekumeniczne Spotkanie Noworoczne 2022

Ekumeniczne Spotkanie Noworoczne, Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie, 10 stycznia… Czytaj więcej

Znaki Nadziei

Nabożeństwo z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej z… Czytaj więcej