Strona główna > Galeria > Ekumeniczna modlitwa w Pałacu Prezydenckim 2010

Ekumeniczna modlitwa w Pałacu Prezydenckim 2010

Ekumeniczna modlitwa z udziałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego i przedstawicieli różnych Kościołów i organizacji chrześcijańskich. Pałac Prezydencki, Warszawa, 20 stycznia 2010 r.

fot. KPRP

Zobacz więcej

Wielki Tydzień w Kościołach Polskiej Rady Ekumenicznej

Obchody Wielkiego Tygodnia w Kościołach zrzeszonych w Polskiej Radzie Ekumenicznej.… Czytaj więcej

Spotkanie przedstawicieli PRE i EKD

Wizyta delegacji Kościoła Ewangelickiego w Niemczech w byłym nazistowskim obozie… Czytaj więcej

Zgromadzenie Ogólne Polskiej Rady Ekumenicznej

Zgromadzenie Ogólne Polskiej Rady Ekumenicznej. Wybór nowych władz Rady. Warszawa,… Czytaj więcej