Strona główna > Galeria > Ekumeniczna modlitwa w Pałacu Prezydenckim 2009

Ekumeniczna modlitwa w Pałacu Prezydenckim 2009

Ekumeniczna modlitwa z udziałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego i przedstawicieli różnych Kościołów i organizacji chrześcijańskich. Pałac Prezydencki, Warszawa, 22 stycznia 2009 r.

fot. KPRP

Zobacz więcej

Konferencja grupy Pojednanie

Konferencja „Droga do przyszłości poprzez pojednanie”, zorganizowana w ramach projektu… Czytaj więcej

Deklaracja współpracy PRE i UMP

Podpisanie listu intencyjnego ustawiającego partnerstwo Polskiej Rady Ekumenicznej i Unii… Czytaj więcej

Ekumeniczne Spotkanie Noworoczne 2012

Ekumeniczne Spotkanie Noworoczne, Centrum Luterańskie Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, Warszawa, 11 stycznia… Czytaj więcej