Strona główna > Galeria > Konferencja grupy Pojednanie w Mińsku

Konferencja grupy Pojednanie w Mińsku

Międzynarodowa konferencja ekumeniczna „Kościoły w służbie potrzebującym. Możliwości współpracy z organizacjami niekościelnymi” w ramach projektu „Pojednanie w Europie – zadanie Kościołów na Ukrainie, Białorusi, w Polsce i w Niemczech”. Mińsk, 17-18 listopada 2011 r.

fot. Michał Dmitruk

Zobacz więcej

Spotkanie komisji diakonijnej z wiceministrem pracy

Posiedzenie komisji diakonijnej Polskiej Rady Ekumenicznej z udziałem wiceministra rodziny,… Czytaj więcej

Nabożeństwo ekumeniczne u mariawitów

Nabożeństwo w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, kościół mariawicki… Czytaj więcej

Znaki Nadziei w Warszawie 2012

35-lecie istnienia stowarzyszenia „Znaki Nadziei”. Spotkanie przedstawicieli „Znaków Nadziei”, PRE… Czytaj więcej