Dziękczynne nabożeństwo Towarzystwa Biblijnego
Nabożeństwo ekumeniczne, zorganizowane przez Towarzystwo Biblijne w Polsce, podziękowanie Małgorzacie… Czytaj więcej
Nabożeństwo i dyskusja panelowa w związku z rozpoczęciem przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej. Kościół ewangelicko-augsburski Św. Trójcy w Warszawie, 3 lipca 2011 r.
fot. Michał Karski, Danuta Matloch
Nabożeństwo ekumeniczne, zorganizowane przez Towarzystwo Biblijne w Polsce, podziękowanie Małgorzacie… Czytaj więcej
Nabożeństwo Światowego Dnia Modlitwy, dolna świątynia katedry prawosławnej św. Marii… Czytaj więcej
Podpisanie „Apelu Kościołów w Polsce o ochronę stworzenia”. Siedziba Konferencji… Czytaj więcej