Strona główna > Galeria > Ekumeniczne rozpoczęcie polskiej prezydencji

Ekumeniczne rozpoczęcie polskiej prezydencji

Nabożeństwo i dyskusja panelowa w związku z rozpoczęciem przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej. Kościół ewangelicko-augsburski Św. Trójcy w Warszawie, 3 lipca 2011 r.

fot. Michał Karski, Danuta Matloch

Zobacz więcej

Dziękczynne nabożeństwo Towarzystwa Biblijnego

Nabożeństwo ekumeniczne, zorganizowane przez Towarzystwo Biblijne w Polsce, podziękowanie Małgorzacie… Czytaj więcej

Światowy Dzień Modlitwy 2019 w Warszawie

Nabożeństwo Światowego Dnia Modlitwy, dolna świątynia katedry prawosławnej św. Marii… Czytaj więcej

Apel Kościołów w Polsce o ochronę stworzenia

Podpisanie „Apelu Kościołów w Polsce o ochronę stworzenia”. Siedziba Konferencji… Czytaj więcej