Pokaż wyszukiwarkę
Select language:

Zaproszenie na Ekumeniczną Konferencję Kobiet

16 września 2022

Obraz przygotowany na Światowy Dzień Modlitwy 2023 przez tajwańską artystkę Hui-Wen HSAIO (Copyright: World Day of Prayer International Committee, Inc.)

Komisja Kobiet Polskiej Rady Ekumenicznej i Komitet Krajowy Światowego Dnia Modlitwy bardzo serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Ekumeniczną Konferencję Kobiet z okazji 60-lecia Światowego Dnia Modlitwy w Polsce. Będzie to też okazja do przygotowania nabożeństwa Światowego Dnia Modlitwy 2023.

Konferencja odbędzie się w sobotę, 15 października, w godz. 8:00–18:00 w siedzibie Ewangelicznej Fundacji Przyjaciół Rodziny, tzw. „Praskiej Arki”, w Warszawie (Praga Południe), przy ul. Stanisławowskiej 14.

Tematem konferencji będzie jubileusz 60-lecia Światowego Dnia Modlitwy w Polsce. Przypomnimy sobie też historię tej wspaniałej idei w naszym kraju i na świecie.

Jednak najważniejsze będzie dla nas przygotowanie polskiego nabożeństwa Światowego Dnia Modlitwy na marzec 2023 r., które pod hasłem „Usłyszałem o waszej wierze” (Ef 1,15–19) przygotowały chrześcijanki z Tajwanu.

Opłata konferencyjna to 50,00 zł (w tym dwudaniowy obiad, kawa, herbata, ciasto w przerwach), płatna na miejscu gotówką. Noclegi prosimy załatwiać we własnym zakresie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji przez odesłanie poniższego formularza zgłoszeniowego do 9 października na podany w nim adres mailowy.

Z życzeniami Bożego prowadzenia i w nadziei na miłe spotkanie,

Małgorzata Platajs
Przewodnicząca Komisji Kobiet PRE

Hanna Tranda
Przewodnicząca Komitetu Krajowego ŚDM

 

Pobierz: formularz zgłoszeniowy na konferencję

 

Zobacz też: