Pokaż wyszukiwarkę
Select language:

Debata o wychowaniu do dialogu

23 kwietnia 2021

W ramach programu „Ekumeniczny Lublin. Ludzie i formy dialogu. Ku Jerozolimie” odbędzie się online debata pt. „Wychowanie do dialogu”. W spotkaniu udział wezmą dr Małgorzata Łysiak, dr Joanna Koleff-Pracka i bp prof. Marcin Hintz.

Debata odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19:00. O wychowaniu do dialogu rozmawiać będą: dr Małgorzata Łysiak – psycholożka z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, dr Joanna Koleff-Pracka – pedagożka i teolożka z Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie oraz bp prof. Marcin Hintz – teolog i etyk, również z ChAT. Dyskusję poprowadzi ks. Grzegorz Brudny, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Lublinie.

Wydarzenie będzie transmitowane online na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/lublinekumeniczny oraz na YouTube.

To i kolejne comiesięczne spotkania są formą przygotowania II Międzynarodowego Kongresu Ekumenicznego „Jerozolima i Lublin – miasta dialogu”, który odbędzie się w Jerozolimie od 23 do 25 listopada. Polska Rada Ekumeniczna jest partnerem programu „Ekumeniczny Lublin. Ludzie i formy dialogu. Ku Jerozolimie”.

 

Zobacz też: Ekumeniczny Lublin